The best
music in town

Argëtim

Charl’s Bistro është vendi i përkryer për festat e përjavëshme me muzikë LIVE dhe DJ dhe shumëllojshmëri pijesh dhe gatimesh.

Origjinal

Vendi ideal për të provuar shumëllojshmërinë e pijeve të huaja dhe vendase, Ku spikasin birrat Gjermane, Skoceze dhe Irlandeze.

Muzikë Live

Lokali i parë dhe më i famshëm i muzikës LIVE në Shqipëri, ku kanë luajtur Yjet e muzikës botërore, dhe nga mbarë trevat Shqiptare.

Shije e pakrahasueshme

Si ka nisur cdo gje

Charl’s Bistro (Bar, Pub) prej 17 vitesh është një pikë referimi në jetën e natës së Tiranës. Me një kapacitet prej 500 vendesh, ndodhemi në qendër të ish Bllokut, të një vilë dykatëshe, me verandë në katin e dytë të gjelbëruar.

Charl’s është i arreduar me stil frymëzues ndërmjet klasikes dhe modernes.

Unrivalled taste

Cfare ofrojme ne